Nowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza
2012.07.06
Autor: osadmin osadmin
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie uprzejmie informuje, iż utworzono Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą we Włodawie przy ul. Sztabowej 2a.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie uprzejmie informuje, iż Uchwałą Nr XIV/132/12 Rady Powiatu we Włodawie z dnia 29 marca 2012r utworzono Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą we Włodawie przy ul. Sztabowej 2a.
    Wyżej wymieniona placówka będzie realizowała zadania placówki typu socjalizacyjnego i interwencyjnego, która obejmie opieką 14 wychowanków.
     Placówka usytuowana jest na działce o powierzchni 0,5 hektara w parterowym budynku, posiadającym przestronne 2-3 osobowe pokoje mieszkalne, z pełnym i nowoczesnym wyposażeniem, aneksem kuchennym, pokojem wypoczynkowym, pracownią komputerową z dostępem do internetu.
    Placówka usytuowana jest na terenie Pojezierza Łęczyńsko – Włodawskiego, którego region urzeka bogactwem unikalnych okazów przyrodniczych, występujących w okolicy. Dysponujemy pełną gamą placówek oświatowych na poziomie: przedszkolnym, podstawowym, gimnazjalnym, średnim, jak również mamy do dyspozycji bibliotekę, MDK, WDK. basen , kompleks boisk sportowych ORLIK 2012, korty tenisowe, stadion miejski itp.
   Oferujemy bardzo dobre warunki socjalno-bytowe a ponadto właściwe środowisko wychowawcze gwarantujące bezpieczeństwo i stabilizację.
       Planowany termin przyjęć dzieci do placówki 01.08.2012 roku.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszej oferty.

MAPA POWIATU