Starosta na opłatku w „Przystani”
2012.12.24
Autor: spwlodawa spwlodawa

(21 grudnia) Tradycyjnie, jak co roku w Powiatowym Ośrodku Wsparcia ,,Przystań’’ we Włodawie odbyło się wigilijne spotkanie opłatkowe. Oprócz osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, swoją obecnością na tej uroczystości zaszczycili zaproszeni goście: Wiesław Holaczuk - starosta włodawski, ks. Jarosław Czech proboszcz parafii pw. św. Augustyna w Różance, Andrzej Lis - dyrektor Domu Pomocy Społecznej „Senior” w Różance, Urszula Rudko - dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie oraz przedstawiciele Rady Rodziców.
Wigilia rozpoczęła się od występu podopiecznych, który wprowadził gości w świąteczny nastrój towarzyszący narodzeniu Syna Bożego. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd. W radosnej, życzliwej i rodzinnej atmosferze wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem - symbolem zgody, pojednania, przyjaźni i miłości - składając sobie najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne. Starosta W. Holaczuk życzył wszystkim obecnym szczególnie rodzinnych i zdrowych świąt, naznaczonych zdrowiem, uśmiechem i ciepłem.
Stoły zostały suto zastawione potrawami wigilijnymi przygotowanymi przez uczestników i kadrę ośrodka oraz przystrojone świątecznymi ozdobami.

MAPA POWIATU