KONKURS NA OPRACOWANIE ZNAKU GRAFICZNEGO (LOGO) POWIATU WŁODAWSKIEGO
2015.06.09
Przedmiotem konkursu jest opracowanie logo powiatu włodawskiego w postaci znaku graficznego, jak najpełniej określającego charakter powiatu jako regionu turystycznego o walorach przyrodniczych, jak również regionu o tradycjach wielokulturowości. Wybrane logo stanowić będzie podstawowy element promocji powiatu.

Starosta Włodawski zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w

KONKURSIE NA OPRACOWANIE ZNAKU GRAFICZNEGO (LOGO) POWIATU WŁODAWSKIEGO

Organizator przewiduje jedną nagrodę główną:

1500 zł

Prace konkursowe należy nadsyłać pocztą elektroniczną do 19 czerwca 2015 roku do godz. 15.30 na adres: starostwo@powiat.wlodawa.pl .

Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wyłącznego, nieograniczonego i bezpłatnego używania nagrodzonego znaku graficznego (logo) do celów promocyjnych Starostwa Powiatowego  we Włodawie.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej www.powiatwlodawski.pl oraz w Starostwie, pokój nr 104.

Nazwa pliku Rozmiar
logo_!_c9.cdr 42.427734 KB