W siedzibie Starostwa Powiatowego we Włodawie została podpisana umowa na remont drogi wojewódzkiej nr 812 na odcinku 3,5 km pomiędzy skrętem na Dubeczno i Lutę.

Umowę podpisał Paweł Szumera – dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie oraz Prezes firmy Pref-Bet Wytwórnia Mas Bitumicznych, Betonu i Prefabrykatów sp. z o.o.- Bogusław Kaleta.  W obecności Marcina Szewczaka, Członka Zarządu Województwa Lubelskiego, Wiceprzewodniczącej Sejmiku Województwa Lubelskiego Kamili Grzywaczewskiej, a także Starosty Mariusza Zańko oraz Członków Zarządu Powiatu Włodawskiego Piotra Gorgola, Wiesława Holaczuka i Andrzeja Rusińskiego.

Cieszy mnie bardzo, że przybywa odcinków remontowanych dróg, nie tylko powiatowych u nas, ale również tych wojewódzkich. Jestem przekonany, że z każdym rokiem będzie oddawanych wiele kilometrów tych tętnic drogowych naszego powiatu – mówi starosta M. Zańko.

Wartość tego przedsięwzięcia to 3 492 257 mln zł i ten 3,5-km odcinek zostanie wyremontowany, znając możliwości i profesjonalizm firmy z Pawłowa, w ciągu najbliższych kilku miesięcy.