Sekretarz Jadwiga Czaprańska

  • Ikona telefonu tel.: (82) 572-56-90 wew 122
  • pokój nr 101

Bukacka Marta (kadry, KFS)

  • Ikona telefonu tel.: (82) 572-56-90 wew. 124
  • pokój nr 103

Czaplak Grzegorz (nieodpłatna pomoc prawna, promocja)

  • Ikona telefonu tel.: (82) 572-56-90 wew. 114
  • pokój nr 114

Dejneka Małgorzata (biuro rady i zarządu powiatu)

Kasztelan Marzena (kadry)

Koszeluk Eugeniusz (zarządzanie nieruchomościami)

Maksymiuk Katarzyna (zamówienia publiczne, promocja)

Ostapiuk Adam (informatyk)

Sadura Magdalena SEKRETARIAT

Sokołowska Agnieszka (zarządzanie nieruchomościami)

  • tel.: (82) 572-56-90 wew. 184
  • e-mail: a.sokolowska@powiat.wlodawa.pl
  • pokój nr 111

Tereszczuk Bartosz (fundusze unijne)

Trawińska Barbara (zamówienia publiczne)

Wygiera-Antoniuk Anna (fundusze unijne)

Zakrzewski Waldemar (współpraca z instytucjami, kontakt z mediami, promocja)


Linkiewicz Piotr – Kierownik

Dejneka Leszek (pozwolenia na budowę)

Poźniak Iwona (pozwolenia na budowę)

Rybczyńska Honorata (zgłoszenia robót budowlanych, zaświadczenia)


Kadrow Grażyna – p.o. Kierownika

Bajuk Justyna (leśnictwo)

Markiewicz Andrzej (gospodarka wodna)

Klepacki Michał (leśniczy)

Prudaczuk Krzysztof (leśniczy)


Makarewicz Dariusz – Kierownik

Czubacka Wanda (rejestracja pojazdów)

Dąbrowska Małgorzata (rejestracja pojazdów)

Dydiuk Romuald (prawa jazdy)

Ignatiuk Dominika (prawa jazdy)

  • tel.: (82) 572-56-90 wew. 121
  • e-mail: komunikacja@powiat.wlodawa.pl
  • pokój nr 003

Kasztelan Kamil (rejestracja pojazdów)

Kozaczuk Kamil (rejestracja pojazdów)

Ładak Paweł (prawa jazdy)

Torbicz Małgorzata (transport i drogi)

Wilkowska Ewelina (rejestracja pojazdów)


Pawłowski Marek – Kierownik

Maksymiuk Mieczysław – Geodeta Powiatowy

Ciok Piotr (rejestr cen i wartości nieruchomości)

Dudyk Mieczysław (gospodarka nieruchomościami, mienie zabużańskie, scalenia)

Jurkowska-Ziółek Iwona (powiatowy ośrodek dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej)

Łągwa Teresa (ewidencja gruntów – gm. Wola Uhruska, Hanna, Hańsk)

Majewska Jolanta (ewidencja gruntów – gm. Włodawa, Urszulin)

Michalska Agnieszka (gospodarka nieruchomościami)

Myć Mirosław (gospodarka nieruchomościami, użytkowanie wieczyste)

Olszewski Tomasz (powiatowy ośrodek dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej)

Przeworska Iwona (powiatowy ośrodek dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej)

Śpiewak Alfreda (ewidencja gruntów – gm. Włodawa, Wyryki, Stary Brus)

Urbańska Justyna (gospodarka nieruchomościami)

Weremczuk Katarzyna (zespół uzgadniania dokumentacji)


Popik Leszek – Kierownik

Omelczuk-Maśluch Joanna (oświata)

Wachulska Monika (kultura, sport)

Zaniuk Ewa (zdrowie)


Derkacz Zofia – Skarbnik

Żmudzińska Aneta – Kierownik

Baj Urszula (płace, ZUS, przelewy)

Kaliszuk Agnieszka (księgowość, budżet powiatu)

Naumiuk Agnieszka (księgowość, opłaty za zarząd, wieczyste użytkowanie nieruchomości Skarbu Państwa)

Sadura Justyna (rozliczanie vat-u, księgowość, środki trwałe)