UBEZPIECZENIA HORYZONT o/Włodawa

Ubezpieczenia Horyzont o/Włodawa ul. Przechodnia 21
Nazwa Firmy: UBEZPIECZENIA HORYZONT o/Włodawa
ul. Przechodnia 21
Telefon komórkowy: 500 830 770
Opis Firmy:

Na naszym rynku jest dużo firm ubezpieczeniowych. Każda kusi i przekonuje, że jest najlepsza. Wybór nie jest łatwy. My reprezentujemy firmę, która współpracuje z większością towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. To firma pośrednictwa ubezpieczeniowego “HORYZONT” Roman Bodziak Sp. Komandytowa .

Zawsze w sposób fachowy i uczciwy pomagamy dobrać ubezpieczenie do indywidualnych potrzeb każdego, kto się do nas zgłosi. Nasz każdy Klient może liczyć na:
– bogatą ofertę ubezpieczeń na życie, majątkowych, komunikacyjnych, biznesowych, funduszy inwestycyjnych i ubezpieczeń grupowych;
– praktyczną wiedzę i doświadczenie, które wykorzystamy pomagając mu w jego sytuacji;
– pomoc w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań, nie obciążających budżetu, a dających należytą ochronę i bezpieczeństwo finansowe zarówno w czasie aktywności zawodowej
jak i na emeryturze;
– pomoc w prawidłowym wypełnianiu wymaganych formularzy;
– uczciwość i rzetelność oraz indywidualne podejście, w sposób jaki sami chcielibyśmy być traktowani,
– oszczędność czasu i pieniędzy bez ukrytych kosztów,
– obsługę po sprzedażową.

Doświadczenie to wyznacznik stabilności i bezpieczeństwa na rynku ubezpieczeń. Firma „HORYZONT” może poszczycić się nie tylko doświadczeniem ale i zaufaniem społecznym budowanym przez jej twórcę blisko 25 lat w branży ubezpieczeniowej i finansowej.

Dbamy aby zespół pracowników wykorzystywał wszystkie swoje mocne strony, pomagając osobom fizycznym, rolnikom, małym i średnim przedsiębiorstwom zrozumieć istotę ryzyka i skutecznie się przed nim chronić. Dzięki temu, że współpracujemy z wieloma ubezpieczycielami, oferujemy szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych, finansowych, nowoczesnych rozwiązań i usług doradczych, a także w sposób elastyczny i niemal natychmiastowy adaptujemy nasze produkty do zmieniających się warunków rynkowych.

Znamy się na ubezpieczaniach – wybierz dobrą opiekę!
Zapraszamy do naszego biura: Włodawa, ul. Przechodnia 21

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:UBEZPIECZENIA HORYZONT o/Włodawa