Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce zaprasza do udziału w cyklu szkoleń pt. „Zarządzanie w branży MICE”, dostępnych na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online.

Szkolenia kierowane są bezpłatnie dla pracowników branży turystycznej, osób szukających zatrudnienia w sektorze turystycznym, studentów oraz absolwentów kierunków turystycznych.  Odpłatnie szkolenia przeznaczone są dla kadry kierowniczej tj. managerów w hotelu, PCO, DMC, agencji eventowych i restauracji.

Cykl szkoleń podzielony jest na 10 kursów, z których każdy składa się z dwóch części: teoretycznej, w formie nagrania oraz praktycznej, warsztatu. Kursy kończą się testem kompetencyjnym oraz wydaniem certyfikatu ukończenia szkolenia. Po pozytywnej weryfikacji 10 testów i pracy pisemnej uczestnik otrzyma certyfikat „Event Managera” AKADEMII SKKP.  Cykl szkoleń został podzielony tematycznie tak, aby wraz z raportami i opracowaniami udostępnianymi na platformie online stanowiły kompendium wiedzy o branży MICE.

Zakres kursów został dostosowany do nowych realiów związanych z COVID-19. Każdy z nich stanowi odrębną całość i mogą być realizowane pojedynczo lub w pakiecie, w zależności od indywidualnych potrzeb. Wszystkie szkolenia są prowadzone przez członków SKKP, doświadczonych ekspertów-praktyków, związanych z branżą MICE minimum 10 lat.

Tematy kursów to:

  1. Charakterystyka rynku spotkań w Polsce i na świecie po pandemii.
  2. Wydarzenia wirtualne i hybrydowe.
  3. Nowe technologie i cyfryzacja w sektorze MICE.
  4. Bezpieczeństwo organizacji wydarzeń post COVID 19.
  5. Światowe trendy w organizacji wydarzeń.
  6. Networking biznesowy w nowej normalności.
  7. Komunikacja marketingowa, PR i media społecznościowe.
  8. Profesjonalna organizacja wydarzeń post COVID-19.
  9. Etapy i nowe kryteria pozyskiwania wydarzeń sektora MICE.
  10. Charakterystyka zawodu „event managera” i nowe perspektywy. Rynek pracy w branży MICE.

W celu wzięcia udziału w szkoleniu wystarczy zarejestrować się na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online www.akademia.skkp.org.pl i po otrzymaniu linku do aktywacji, można brać udział w kursach w dowolnym, wybranym czasie przez okres 6 miesięcy od rejestracji.

Nie zwlekaj! Zdobądź certyfikat Event Managera i zostań ASem Akademii SKKP!

Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.

Akademia SKKP to unikatowe szkolenia, które wyróżnia know-how z międzynarodowych organizacji, wykładowcy-praktycy i kreatywne podejście do tematów. W ramach Akademii SKKP już od ponad roku publikowane są cotygodniowe artykuły „Newsy ze Świata” na temat sytuacji na rynkach światowych, jak branża radzi sobie w sytuacji pandemii, jakie plany ma na czasy po koronawirusie, dobre praktyki, przykłady oraz inspiracje.

Dodatkowych informacji udziela:

Anna Górska, Kierownik Projektu

Wiceprezes Zarządu SKKP ds. Współpracy Międzynarodowej

E-mail: anna.gorska@skkp.org.pl; tel. + 48 664 411 429