Hotelarstwo/noclegi

FHU Słoneczna Renata Kiecana
Adres: Okuninka IV/131
Telefon komórkowy: +48 507198393
Opis Firmy:

Firma działa sezonowo w okresie wiosenno-letnim od kwietnia do września. Oferujemy klimatyzowane pokoje z wyżywieniem w Okunince nad j.Białym.

Agroturystyka Nad Bugiem
Adres: Szuminka 32
Telefon komórkowy: 604-431-207
Opis Firmy:

Agroturystyka Nad Bugiem w Szumince położona jest w malowniczej dolinie rzeki Bug. W pobliżu znajduje się Jezioro Białe w Okunince, Włodawa Miasto Trzech Kultur, a także wyjątkowy Poleski Park Narodowy, gdzie każda ścieżka zachęca swym urokiem do spacerów.

Dysponujemy 2 ,3 i 4 osobowymi pokojami z TV, WiFi z ogólnodostępnym aneksem kuchennym, miejscem do rozpalenia ogniska, a także altanką.
Dla dzieci posiadamy domek oraz piaskownicę do zabawy.

Turyści znajdą tutaj klimat prawdziwej wsi. Posiadamy rekomendację Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo jako Miejsce Przyjazne Rowerzystom; udostępniamy niezbędne narzędzia, a także miejsce do przechowywania rowerów.
Na terenie gminy położone są szlaki rowerowe umożliwiające zwiedzanie okolicy bogatej w zabytki historyczne i kulturalne oraz piękne tereny przyrodnicze (rzeka Bug-granica Unii Europejskiej, Poleski Park Narodowy Sobiborski Park Krajobrazowy itp.).

Istnieje możliwość zorganizowania spływów kajakowych na rzece Bug, a także nauki jazdy konnej.

ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK 😉