Organizatorem konkursu jest Fundacja Stella Virium. Idea “Gwiazdy Możliwości” powstała w 2013 roku, aby promować nieustanny rozwój oraz przekonania o sile, pięknie i nieograniczonym potencjale każdego człowieka jako istoty uczącej się, rozwijającej swoje kwalifikacje przez całe życie. Z okazji 10-lecia działalności Fundacji wyłonione i nagrodzone zostaną osoby odważne, niezłomne, które pokonują swoje słabości i ograniczenia i z niespotykaną energią rozprzestrzeniają wokół siebie dobro działając na rzecz swoich społeczności. Takie, które działają i nie oczekują w zamian pochwał, nagród, pomników.

TYTUŁEM ORAZ STATUETKĄ GWIAZDY MOŻLIWOŚCI, NAGRODZENI ZOSTANĄ LAUREACI W KATEGORIACH:

* Zwyciężający Pomimo Barier
* Wolontariusz Wielkiego Serca
* Bohaterska Uchodźczyni

LAUREACI OTRZYMAJĄ RÓWNIEŻ profesjonalną biznesową sesją fotograficzną, szkolenie z budowania marki osobistej na LinkedIn oraz program rozwojowy z zakresu kompetencji trenerskich, menadżerskich lub negocjacyjnych oraz inne nagrody od Sponsorów podczas uroczystej gali w Krakowie 30 czerwca 2023 r.

NOMINACJE KANDYDATÓW PRZYJMOWANE SĄ DO 15 MARCA 2023 ROKU poprzez stronę internetową GWIAZDY MOŻLIWOŚCI 2023

Po zebraniu nominacji odbędzie się głosowanie internetowe, a następnie Kapituła Konkursu wybierze 3 laureatów. W gronie Kapituły zasiadają osoby znane z życia publicznego, autorytety z różnych dziedzin, których działalność społeczna oraz życie w duchu lifelong learning nawiązują do misji Fundacji oraz idei Konkursu:
Joanna Racewicz, Jerzy Górski, Janina Daily, dr Michał Paluch, Angelika Wielgus-Lach.

KONKURS JEST OBJĘTY PATRONATEM HONOROWYM RADY MIASTA KRAKOWA.