„TWOJA ULUBIONA TRASA ROWEROWA W WOJ. LUBELSKIM. II EDYCJA”

Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak – weź udział w konkursie organizowanym przez serwis transportowy Clicktrans i podziel się swoją ulubioną trasą rowerową!

To już druga edycja konkursu rowerowego organizowanego przez serwis transportowy Clicktrans. Wyniki pierwszej edycji znajdziesz tutaj. Pandemia wielu z nas zachęciła do eksplorowania najbliższej okolicy i poznawania uroków własnego regionu, a nie tylko dalekich krajów. Podziel się ulubioną trasą rowerową odkrytą w regionie – może dzięki Tobie odkryją ją też inni.

NAGRODY

I miejsce: 500 zł

II miejsce: 300 zł

III miejsce: 200 zł

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE

  1. Udział mogą wziąć mieszkańcy woj. lubelskiego.
  2. Należy stworzyć pracę na temat „Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. lubelskim”, dołącz do niej zdjęcia i/lub wideo własnego autorstwa.
  3. Prezentowana trasa powinna znajdować się w większości w woj. lubelskim. Nie musi być oficjalnie wyznaczonym szlakiem rowerowym – liczymy na odkrycie również mniej znanych zakątków województwa.
  4. Należy przesłać pracę wraz z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym na adres: konkurs@clicktrans.pl.
  5. Zostanie oceniona nie sama trasa, ale również atrakcyjność jej przedstawienia.

 

Więcej informacji (w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy) dostępny na stronie konkursu: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-lubelskie-2-edycja

Zgłoszenia można składać do 15 lipca 2022 roku.