Otwarte na początku marca 2020 roku Centrum Obsługi Przedsiębiorców Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w Lublinie kieruje swoją ofertę instrumentów finansowych do firm z sektora Małych i Średnich oraz Dużych Przedsiębiorstw, do obecnych oraz przyszłych inwestorów SSE Mielec oraz SSE Tarnobrzeg, którymi zarządza ARP S.A.
Na przedsiębiorców czekają pożyczki inwestycyjne, obrotowe, leasing, pomoc w działalności proeksportowej oraz produkty finansowe oferowane w ramach Tarczy Antykryzysowej, które stanowią pomoc dla firm w dobie pandemii koronawirusa lub będę pomocne podczas wychodzenia z pandemii, ale również będą wspierały nowe inwestycje w regionie oraz bieżące potrzeby przedsiębiorców (rozwój, zatowarowanie, zmianę kierunku działalności, dostosowanie do oczekiwań rynku itp.)