Starosta Włodawski Andrzej Romańczuk wraz z Członkiem Zarządu Powiatu – Adamem Panasiukiem podpisali umowę z prezesem Konsorcjum Firm: Pref Bet Wytwórnia Mas Bitumicznych, Betonu i Prefabrykatów na przebudowę niemal czterokilometrowego odcinka drogi Hola – Lipówka. Obecny podczas podpisania był również Tomasz Korzeniewski – wicestarosta, Marcin Łopacki – dyrektor ZDP we Włodawie oraz Paweł Kołtun – wójt gminy Stary Brus. Zwycięska oferta opiewała na kwotę 5 mln 861 tys. zł.

– Każdy odcinek przebudowy czy remontów dróg w naszym powiecie nas cieszy – mówi starosta A. Romańczuk. – Cieszy mnie zwłaszcza fakt, że udało nam się pozyskać prawie 4,5 mln zł z Polskiego Ładu. Jestem przekonany, że te kolejne miliony pozyskane na drogi w powiecie włodawskim nie są ostatnimi. Jednocześnie zdaję sobie sprawę z faktu, że potrzeb w tej materii jest bardzo dużo, a pieniędzy na wkład własny niewiele.