(5 października) Starosta Włodawski Andrzej Romańczuk wraz z Członkiem Zarządu Powiatu – Adamem Panasiukiem podpisali umowę z prezesem firmy „DROGTOM” Roboty Inżynieryjno–Drogowe – Tomaszem Pruszkowskim na kompleksową przebudowę niemal półkilometrowego odcinka ul. Chełmskiej we Włodawie. Obecny podczas podpisania był również Marcin Łopacki – dyrektor ZDP we Włodawie.

– W dobie szalejącej inflacji i wzrostu cen robót budowlanych władzom powiatu włodawskiego udało się uzyskać kwotę przetargową niemal dokładnie w cenie przeznaczonych do tego środków – mówił starosta A. Romańczuk. –  Po wielu latach wyczekiwania kosztem 3,5 mln zł zostanie przebudowana powiatowa ul. Chełmska we Włodawie. Co mnie bardzo cieszy, to fakt, że przetarg wygrała nasza lokalna firma znana z solidności i profesjonalizmu.