Starosta Włodawski zaprasza na spotkanie informacyjne “Korzystne finansowanie na instalacje OZE ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027” organizowane przez ekspertów Banku Gospodarstwa Krajowego, które odbędzie się 8 maja br. o godz. 13.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Włodawie.

Część I – merytoryczna
Podczas spotkania dowiesz się z jakiego wsparcia możesz skorzystać i co na tym zyskasz. Dowiesz się, jakie rozwiązania OZE możesz sfinansować dzięki pożyczkom unijnym, na jakich warunkach i na które wydatki możesz uzyskać dotację
Część II – networkingowa
Druga część spotkania ma charakter warsztatowy; Partnerzy Finansujący BGK, którzy udzielają pożyczek unijnych w Lubelskim opowiedzą jak złożyć wniosek, jakie dokumenty są potrzebne, a także wyjaśnią jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Podczas spotkania zapewniamy praktyczną wiedzę na temat pożyczek unijnych finansujących inwestycje w OZE. Pożyczki udzielane są na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe, z możliwością sfinansowania niektórych wydatków w ramach dotacji. Dzięki pomocy ekspertów, z łatwością zapoznasz się z niezbędnymi informacjami i potrzebną dokumentacją.

Program Spotkania OZE, woj. lubelskie