(21 marca) Adam Panasiuk, starosta włodawski złożył wizytę w Centrum Usług Społecznych u seniorów z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy. Starosta złożył wszystkim uczestnikom Dziennego Domu Seniora+ życzenia wielkanocne, dziękując jednocześnie za zaproszenie i wspaniałe przyjęcie.

Święta Wielkanocne to czas niezwykły i magiczny, jedyny w swoim rodzaju – mówił starosta. – To czas Zmartwychwstania Pańskiego, radości i wzajemnej miłości. Dlatego też życzę wszystkim państwu wyjątkowych świąt, spędzonych z najbliższymi, podczas której znajdziecie czas i dla siebie, i dla rodziny. To symboliczne jajeczko i chleb, którym się tu dzielimy niech będzie zwiastunem wiosny w naszych sercach i ciałach.

Uczestnicy DDS+ z dyrektorem Andrzejem Wróblem dziękowali A. Panasiukowi za ciepłe słowa, życząc mu także wspaniałych świąt  i radosnych dni każdego dnia. Były także świąteczne dania z nieodłącznym żurkiem i słodkimi króliczkami.