(20 grudnia) Andrzej Romańczuk, starosta włodawski w obecności duchowieństwa, członków zarządu, radnych, służb, dyrektorów powiatowych jednostek organizacyjnych i pracowników starostwa złożył wszystkim życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne.

Boże Narodzenie to czas niezwykły i magiczny, jedyny w swoim rodzaju – mówił starosta. – To czas pojednania, radości i wzajemnej miłości. Dlatego też życzę wszystkim państwu wyjątkowej gwiazdki, spędzonej z najbliższymi, podczas której znajdziecie czas i dla siebie, i dla rodziny. A nowy 2024 rok niech będzie lepszy, spokojniejszy i bogatszy w uśmiechy od tego upływającego.

W świąteczny nastrój wprowadził włodawski chór “Gaudeamus” ze Szkoły Podstawowej nr 3, śpiewając kilka najpiękniejszych polskich kolęd. Wyjątkową dekorację oraz potrawy wigilijne przygotowała młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 i II LO we Włodawie.