Agencja Rozwoju Przemysłu S.A – Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Lublinie wspiera przedsiębiorców z województwa lubelskiego i podkarpackiego.

Na zainteresowanych czekają:

– pożyczki inwestycyjne,

– obrotowe, leasing,

– faktoring,

– pomoc w działalności proeksportowej,

– pomoc w ramach Polityki Nowej Szansy dla firm pozostających w trudnej sytuacji

– produkty finansowe oferowane w ramach Tarczy Antykryzysowej, które stanowią pomoc w dobie pandemii koronawirusa, aż do momentu ustania jej negatywnych skutków.

Od dnia 04.01.2022r. dostępny jest nowy rodzaj finansowania – Pożyczka Antyinflacyjna przeznaczona na łagodzenie negatywnych skutków inflacyjnych.

Pożyczka udzielana w:

– formule obrotowej przeznaczonej na finansowanie działalności bieżącej (finansowanie zwiększonych kosztów surowców i materiałów, kosztów produkcji, transportu)

– w formule inwestycyjnej przeznaczonej na finansowanie dokończenia realizowanych inwestycji (finansowanie zwiększonych kosztów inwestycji).

Na stronie   www.arp-tarcza.pl – znajdują się informacje dotyczące wsparcia w ramach Tarczy Antykryzysowej, dostępny jest  link do złożenia wniosku a także komplet dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku.

Komplet wniosków oraz potrzebnych informacji dla Pożyczki Antyinflacyjnej w standardowej ofercie dostępny jest pod linkiem: Pożyczka Antyinflacyjna z gwarancją EFG – Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (arp.pl)